vipclinicist@gmail.com 0212 823 48 11 Hergün: 08.30-21.00

İletişim

About Image
Hakkımızda

Sağlık her şeye değer!

Doktor Başakşehir, 29 Haziran 2021 yılında kurulmuştur. Aynı yıl içinde Özel Hastane Faaliyet İzin Belgesi ile İstanbul, Başakşehir ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Doktor Başakşehir 102 yatak kapasitesi ile 5500 m2’lik bir alanda 27 branşta kendi bünyemizde bulunan ve anlaşmalı kurumlarda bulunan 35 hekimimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Fact #1

Misyonumuz

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, Her kesimden hastaya kaliteli sağlık hizmeti sunup, etik değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın devamlı gelişmesini sağlayarak güvenilir ve sıcak bir klinik ortamında hizmet vermektir.

Fact #2

Vizyonumuz

Tıbbi uygulamaları, verdiği hizmetler ve kalitesi ile fark oluşturan, insanların beklentilerine cevap veren, güven, memnuniyet ve saygınlık ilkelerini prensip edinmiş, kaliteli, candan ve sıcak bir hizmet vermek için çabalıyoruz. Uluslararası platformlarda yeniliklere öncülük edip, insanların kendilerini güven içinde hissettiği en yüksek kalite ve teknlojide eşit bakım hizmeti vermek.

img
Doktorlarımız

Profesyonel & Deneyimli Hekim Kadrosu

Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Genel Cerrahi

Prof. Dr. Nebahat Bulut

Algoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Rabia Nur Temiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dyt. Banu Doğanlar

Diyetisyen
Doktor Başakşehir

Modern Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Modern tıp teknolojilerinin kullanımı, bir doktorun tedavi sürecini değiştirebilir. Örneğin, modern görüntüleme teknikleri sayesinde doktorlar, hastalıkların teşhisinde daha doğru sonuçlar alabilirler. Aynı zamanda, robotik cerrahi teknolojileri, doktorların ameliyatları daha az invaziv ve daha az riskli hale getirmelerine yardımcı olabilir.

  • Robotik Cerrahi
  • İnvaziv Cerrahi
  • Modern Tanı ve Tedavi Yöntemleri
  • Tıbbi Teknoloji
Bize Ulaşın
Daima Hizmetinizdeyiz!

Her Zaman Zorluklara Hazırız.

1M+

Memnun Hastalar

Bir hastanın memnuniyeti, sağlık hizmeti sunan kuruluşların çalışanlarına ve sağlık hizmeti sunma sürecine bağlıdır. Bu nedenle, sağlık hizmeti sunan kuruluşların müşteri odaklı bir yaklaşıma sahip olması ve hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunması gerekir.

100+

Kadromuz

Sağlık hizmetleri, toplumun en önemli ihtiyaçlarından biridir ve herhangi bir sağlık sorunu yaşayan kişiler için hayati önem taşır. Sağlık hizmeti sunan kuruluşlar, hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için uzman sağlık kadrolarıyla çalışır. Bu nedenle, bir sağlık hizmeti sunan kuruluşun kalitesi, uzman sağlık kadrosunun deneyim ve bilgisi ile doğrudan ilişkilidir.

Counter #i

540+

Uzman Doktor

Alanında uzman deneyimli hekimlerle çalışıyor, sağlık sorunlarınızı çözüyoruz.

Counter #i

899+

Tedavi

Uzun yılardan bu yana bir çok hastamızı tedavi ederek mutlu bir şekilde taburcu ettik.

Counter #i

100+

Memnuniyet

Hastalarımızın mutluluğu ve sağlığı için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

X
Bilgin alın!
Hemen Arayın